Kozan Evden Eve Nakliye

Alanında, kurulduğu günden bu yana en üst seviyede hizmet vermeye devam eden Kozan evden eve nakliye firmamız içinde bulunduğumuz pandemi döneminde de yine sizlerin hizmetinde olmaya devam ediyor. Türkiye’nin dört bir yanına Kozan evden eve nakliyat sağlayan firmamızın tüm hizmet ve olanaklarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kozan Evden Eve Nakliye Firması
Kozan Evden Eve Nakliye

Kozan Evden Eve Nakliye Ücretleri

Kozan evden eve nakliye ücretlerimiz, belli başlı bazı huşulara göre belirlenmektedir. Bunlardan ilki taşınacak eşyaların miktarı ve büyüklüğüdür. Diğer bir husus ise nakliye yapılacak olan iki adres arasında bulunan mesafedir. Mesafenin uzunluğu arttıkça bununla orantılı olarak nakliye ücretinde de artış meydana gelmektedir.

Taşıma yapılacak olan adreslerde asansör olup olmaması da ücretlendirmeyi etkileyen bir diğer önemli faktördür. Ayrıca firmamız bünyesinde yer alan asansörlü nakliyat hizmetimizin talep edilmesi durumunda fiyatlandırma üzerinde değişiklikler söz konusu olmaktadır.

Kozan Asansörlü Nakliyat Hizmetimiz

Eşyalarınızın özel bir araç yardımı ile pencere ya da balkonunuzdan direkt olarak taşıma aracımıza indirilmesi esasına dayanan bir hizmet şeklidir. Son zamanlarda oldukça sık kullanılan asansörlü nakliyat hizmetimiz hakkında daha detaylı bilgi almak ve randevu talebinde bulunmak için bizlere tüm iletişim kanallarımızdan ulaşabilirsiniz.

Asansörlü nakliyat özellikle yüksek katlı binalar için ya da aracımızın binaya yaklaşımında zorluk çektiği durumlar için son derece rahatlatıcı bir yöntemdir. Zamanlama açısından da yaşanılan tasarruf dikkat çekicidir. Günümüz artık insan gücünden teknolojik güce doğru kayma gösterdiğinden biz asansörlü hizmetimizi her zaman öneriyoruz.

Nakliyat Öncesi Randevu Alımı

Takdir edersiniz ki içinde bulunduğumuz pandemi sürecinden dolayı her şeye ekstra hassasiyet göstermemiz gereken bir dönemdeyiz. Bu sebeple nakliyat firmamızda sosyal mesafe kurallarına tam uyum sağlamak adına çok daha az eleman ile çalışıyoruz. Bundan dolayı oluşabilecek yoğunluktan kaynaklı olarak taşınma gününüze karar verdiğiniz an bizi arayıp randevu oluşturmanız sizi bekletmemek adına bizlere oldukça yardımcı olacaktır.

Taşınma tarihinizden en az 10 gün önce firmamız yetkilileri ile iletişime geçip randevu talebinde bulunmanız halinde sizlere çok daha iyi bir hizmet vereceğimizden emin olabilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda oluşturulacak olan formunuz derhal işleme girecek ve ücretsiz ekspertiz hizmetimizle birlikte taşınma süreciniz resmen başlamış olacaktır. Bizi seçtiğiniz ve bize güvendiğiniz için teşekkür ederiz.

Bu gönderinin yorumları kapatılmış.